OŚWIADCZENIE Urzędu Gminy Poraj

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
10 września 2019

W związku z zaistniałym w dniu 10 września 2019 roku ok. godz. 3.00 zdarzeniem, zgodnie z ustaleniami Policji, polegającymi na zuchwałej kradzieży i wysadzeniu w powietrze bankomatu, Urząd Gminy Poraj oświadcza, że pomieszczania, do których doszło do zdarzenia są od 1.10.1996 roku wynajmowane przez ING Bank Śląski S.A., który odpowiada za zabezpieczenie tej części obiektu.

Bezpośrednie sąsiedztwo pomieszczeń banku oraz parking objęte są stałym monitoringiem, będącym w dyspozycji Urzędu. Nagrania z monitoringu zabezpieczone zostały przez Policję, która prowadzi stosowne czynności.

W momencie uruchomienia banku poinformujemy Państwa o tym fakcie.

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Poraj i petentów Urzędu Gminy nie było i nie jest zagrożone. W godzinach porannych wystąpiły trudności w dojeździe do budynku Urzędu spowodowane wyłączeniem go z ruchu kołowego przez służby bezpieczeństwa publicznego na czas prowadzonych na miejscu czynności. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Informujemy, że obecnie parking jest czynny.

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że przyjmowanie petentów od godzin porannych nie zostało zachwiane. Można w pełni i bezpiecznie korzystać z usług Urzędu Gminy.

Zapraszamy.

Poraj, 10.09.2019

Galeria

  • Powiększ zdjęcie