Kabaret SMILE ponownie w Poraju

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
30 stycznia 2018

W minioną sobotę, 27 stycznia, miłośnicy dobrej rozrywki mieli przyjemność spotkać się z rewelacyjnym kabaretem SMILE, który na scenie sali widowiskowo-kinowej „Bajka” wystąpił już po raz trzeci. Tym razem porajska publiczność miała okazję obejrzeć najnowszy program pt. „To się nadaje do kabaretu”.

Kabaret Smile po raz trzeci wystąpił w Poraju

Fot.: arch. GOK

Kabaret SMILE już po raz trzeci wystąpił w Poraju z nowym programem!

Kabaret SMILE wywodzący się z Lublina tworzą: Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski oraz Paweł Szwajgier. Swoimi skeczami bawią widzów od wielu lat, a w dorobku artystycznym posiadają mnóstwo nagród, w tym wiele od publiczności. Skecze i piosenki Kabaretu SMILE odnoszą się głównie do absurdów życia codziennego. Dzięki wykreowaniu charakterystycznych postaci tworzą historie, które z łatwością zapadają widzom w pamięć. Artyści podczas występów na żywo wchodzą w interakcje z publicznością, dlatego każdy ich występ jest szczególny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Kto raz obejrzy występ Kabaretu SMILE, nie będzie mógł doczekać się kolejnego spotkania.

To się nadaje do kabaretu”, czyli nowy program SMILE ze świetnymi, zabawnymi skeczami, rozbawił porajską publiczność do łez. W tym właśnie programie na nowo mogliśmy się spotkać z Bożenką i jej mężem Merlinem. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu, na który złożyły się również: odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci.

Wszystkie te wątki, mocno okraszone doskonałym humorem, mogliśmy w sobotni wieczór oglądać w porajskiej „Bajce”, która i tym razem wypełniona była po brzegi rozbawioną publicznością.

Na zakończenie niesamowitego występu SMILE otrzymał z rąk dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Magdaleny Ryziuk-Wilk specjalny tort z okazji 15-lecia istnienia Kabaretu. Został on wykonany przez uczestników warsztatu artystycznego Centrum Integracji Społecznej w Poraju.

Kabaretowi życzymy dalszych sukcesów na następne lata i liczymy na ponowne odwiedziny w Poraju z kolejnym, nowym programem.

Kabaret Smile po raz trzeci wystąpił w Poraju

Fot.: arch. GOK

Artyści otrzymali od dyrekcji GOK'u wspaniały prezent - nietypowy, całkowicie bezglutenowy, tort!

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie